"Jak zamienić Stres przy Kobietach na Pewność Siebie w 30 dni?"

 

 Od Mariusza:

 

Ciekaw jestem jaką miałeś wizję, kiedy zdecydowałeś się na rozwój w uwodzeniu kobiet.

Może chciałeś jedynie zdobyć pewność siebie? Może chciałeś poznać sposób hurtowego przerabiania koleżanek w Twoje wierne fanki (z którymi oczywiście możesz sypiać kiedy chcesz).

 

Ja miałem 2 cele: zdobyć atrakcyjną dziewczynę do związku i pozbyć się wszystkiego co czyniło mnie dziwnym w oczach kobiet.

 

Pozwól, że zadam Ci jedno KLUCZOWE pytanie: jak wiele z tego co oczekiwałeś po nauce uwodzenia rzeczywiście się spełniło?

  


Poszukiwanie Magicznej Pigułki

 

Kiedy zacząłem uczyć się uwodzenia byłem na dnie. Samotny, odrzucony, bez perspektyw.

 

Wierząc w lepsze jutro wychodziłem do galerii i klubów, biegając za kobietami, które nawet nie chciały ze mną rozmawiać.

Odwiedzałem Fora o uwodzeniu szukając wsparcia, inspiracji.

Ściągałem z pirackich stron materiały o uwodzeniu.

 

Myślałem, że rozwinę się na OCHŁAPACH, które udostępniali trenerzy uwodzenia przy promocji materiału.

 

WSZĘDZIE szukałem magicznej pigułki. I wszystko na marne.

 

Czytałem FR’y (raporty z akcji) doświadczonych graczy, którzy popisywali się osiągnięciami z kobietami i też tak chciałem.

 

Poznałem TONY przezabawnych tekstów na podryw, świetnie brzmiących konceptów. ALE wciąż nie miałem kobiet i stałem w miejscu!
"(...) czułem, że on mi pomoże i po prostu potrzebowałem tego, wiedziałem że da mi to szanse na lepsze jutro, lepsze życie, lepsze perspektywy. Da mi więcej odwagi, pewności siebie. No i się sprawdziło."

 

~Kamil (https://www.youtube.com/watch?v=rTxGWgHJmNk) 


Cholerny Zawód Społecznością Uwodzicieli


Jak mają się Twoje oczekiwania odnośnie uwodzenia do rzeczywistości?

Masz to, czego chciałeś? Bądź szczery sam przed sobą.

 

Po półtora roku w moim życiu NIBY wszystko było ok.: znałem fajne teksty na podryw, miałem kolegów na forum uwodzenia, wychodziłem poznawać kobiety i nawet umiałem się bawić w klubie.

 

ALE CO Z TEGO skoro wciąż traktowały mnie tylko jako kolegę, prowadziłem nudne przeciętne życie i wciąż byłem nieśmiały.

 

Miałem być słabością kobiet. Miały nie móc mi się oprzeć! A w rzeczywistości nie wiedziałem o czym rozmawiać z kobietami i byłem dla nich nudny.

 

Ucząc się uwodzenia mamy chcemy mieć kobietę z najwyższej półki. Prawda? Miałeś podobne założenia?

 

Skoro w rzeczywistości jest inaczej, to chyba podobnie jak ja poczułeś, że coś tu nie gra!

 

O Tym Niebezpieczeństwie Nikt Nie MówiTeż myślałeś sobie „Przecież nie mam nic do stracenia, mogę jedynie zyskać” ucząc się uwodzenia?

Nic bardziej błędnego.

Podejmując decyzję: tak chce poprawić moje relacje z kobietami - sam przed sobą przyznajesz, że masz problem.

Jeśli długo nie masz efektów zaczynasz zadawać sobie niebezpieczne pytania: "co robię źle? Co jest ze mną nie tak? Czemu innym się udaje, a mi nie?"

Widzisz jak Twoi rówieśnicy wchodzą w związki z kobietami.

Chciałeś mieć lepiej od nich ucząc się uwodzenia, a coraz wyraźniej dostrzegasz, że rzeczywistość pokazuje coś innego.

 

O tym nie mówi się głośno, ale rozwój w uwodzeniu kobiet w niewłaściwy sposób prowadzi do:

 

     Problemów z wejściem w JAKIKOLWIEK związek

 

Utraty wiary w siebie i swoje możliwości

Frustracji

     Pogłębieniem nieśmiałości i poczucia bycia dziwnym
     Utraty szacunku do samego siebie

     Chorobliwej zazdrości innym, którzy odnoszą sukcesy z kobietami

     Złej kondycji psychicznejKrótko mówiąc: chcesz sobie pomóc a możesz poważnie zaszkodzić.


Film Który Odmienił Wszystko


Był piątek. Kolejny wieczór spędzony w domu. Byłem cholernie sfrustrowany brakiem efektów i desperacko pragnąłem zmiany na lepsze.

 

Wszedłem w temat uwodzenia, żeby mieć najlepsze kobiety, być potężny dzięki pewności siebie i rozkochać w sobie dziewczynę mojego życia.

 

A rzeczywistość wyglądała tak, że weekendy spędzałem przeważnie w domu: samotny, smutny i zdesperowany. Bez kobiet. Mój telefon milczał.

 

Jeśli masz podobnie, to chyba powiesz to co ja „COŚ jest nie tak!”.

Wtedy trafiłem na film „Keith” i coś się we mnie zmieniło.

 

Nie mówię, że ten film jest wyjątkowy. Po prostu podziałał na mnie jak iskierka w fabryce fajerwerk.  Właśnie dzień po tym zacząłem studiować osoby, którzy osiągnęli to czego chciałem. Przypadkowo nawiązałem kontakt z mistrzynią uwodzenia.

 

Wtedy zrozumiałem, że uczyłem się uwodzenia w niewłaściwy sposób i jak cholernie determinowało to moje rezultaty...

Od tego momentu moje życie przewróciło się do góry nogami. WRESZCIE zacząłem umawiać się z najpiękniejszymi kobietami i ułożyłem sobie życie.

 

Wreszcie mogłem mieć nawet 12 randek tygodniowo - kiedy i z kim chciałem.

Rozkochałem w sobie kobietę u której kiedyś nie miałem szans...

 

Potrafisz sobie wyobrazić jak silne jest to poczucie mocy i spełnienia, kiedy widzisz kobietę u której rok wcześniej nie miałeś szans i umiesz ją rozkochać w 2-3 randki?

 

Osoby, które kiedyś drwiły ze mnie gdy nie szło mi z kobietami - teraz nie mogli uwierzyć, że odzyskałem i uwiodłem na nowo TAKĄ kobietę. Ale najlepsze jest to, że już nie dostaje tych upokarzających zlewek. Najwyżej grzeczne  i uprzejme „wow, to bardzo miłe, ale jestem szczęśliwie zakochana :)”.

 
"Po kupnie e-booka, to dało mi siłę i energię na to, by osiągnąć swój cel, który zawsze chciałem mieć, ale mi nie wychodziło, albo się poddawałem zbyt wcześnie. Po zakupie ebooka zmieniła się we mnie pewność siebie. Mam znacznie lepsze towarzystwo, poszerzyłem kręgi znajomych. Nie boję się podejść do dziewczyny, porozmawiać. Zawsze chodziłem smutny, byłem pesymistycznie nastawiony do świata. Ogólnie nie byłem zadowolony z życia. Nie miałem przyjaciół. Po kupnie ebooka ("DNA Sukcesu z Kobietami") lepiej poznaje ludzi, bardziej otwarcie z nimi rozmawiam. "

 

~Andrzej (https://vimeo.com/144393811)

 


 

 


Jeśli "Siedzisz W Uwodzeniu" Rok I Nadal Nie Masz Efektów.


Jak to się dzieje, że spośród 100 osób, które stykają się z uwodzeniem tylko 5 znacznie poprawi swoje relacje z kobietami w ciągu pierwszego roku?

Spędziłem nad tym szmat czasu, ale dotarłem do PRZEŁOMOWEJ odpowiedzi:

 

1    Brak kontaktu z trenerem - sam wiem jak to jest z czytaniem materiałów. Nawet jeśli są ok - brakuje potwierdzenia co i jak działa. Czasem pewne rzeczy zrozumie się opatrznie, o niektórych zapomina. Ludzie bagatelizują bonusowe konsultacje, ale prawda jest taka, że są niczym brakujący element układanki. A po za tym. trenerzy uwodzenia dobrze wiedzą o piractwie materiałów. Dlatego najlepsze rzeczy ZAWSZE daje się na konsultacjach i szkoleniach na żywo.   
2    


Kradzież materiałów - może Ci się wydawać, że oszukało się system, bo zdobywa się coś, za co sie nie płaci. Ale prawda jest taka, że tak zdobyty materiał nic Ci nie daje. Praktyka pokazuje, że materiał który zdobywa się za darmo - nie ma dla nas odpowiedniej wartości. Łatwo przyszło - łatwo poszło, więc każdy jedynie przeczyta (i to nie dokładnie!), dowie się kilku ciekawych rzeczy i żadnej z nich nie wprowadzi w praktykę. Natomiast osoby które płacą godziwe pieniądze za materiał - doceniają go i mają efekty.

4    

 

 

Niewdrażanie całości wiedzy w życie - Praktyka pokazuje, że osoby, które nieuczciwie kradną materiały z sieci - nie wdrażają odpowiednio wiedzy w praktykę, a więc nie mają efektów. Przypomina mi się historia mojego winga (tj. skrzydłowego) Dawida. Kiedy dowiedział się, że Robert- nasz kumpel kupił materiał zapytał impulsywnie „głupi jesteś? Przecież to można ogarnąć za darmo”. Dzisiaj - 3 lata po tym incydencie - Dawid siedzi w domu bez pieniędzy, kobiet i perspektyw. Robert jest szczęśliwy i ma tyle kobiet, że nie ma czasu się z wszystkimi umawiać...

5

 

    

Babranie się w tym samym bagnie -  krótko mówiąc popełnianie tych samych błędów. W kółko. To cholernie niedoceniana pułapka i jak pokazuje praktyka - jedna z najgroźniejszych. Właśnie dlatego daje Ci darmowe konsultacje. Potrzebujesz doświadczonej osoby, która spojrzy na Ciebie z boku i powie - "to robisz źle, to musisz mienić, aby mieć powodzenie u kobiet".Diabeł tkwi w szczegółach. Ludzie to bagatelizują i próbują wszystko robić najtańszym kosztem, na własną rękę. No cóż...


Zupę można zjeść widelcem, ale użycie łyżki jest znacznie lepszym rozwiązaniem.


Ile Lat Chcesz Jeszcze Zmarnować?!


Możesz być jak większość - znosić cierpliwie przykre odrzucenie, siedzieć na forach i mieć szansę jedynie u bardzo przeciętnych dziewczyn.

 

Możesz również POWAŻNIE podejść do tematu i zamiast marnować 3-4 lata na dojście do sensownych efektów - zrobić to nawet w pół roku.

 

Możesz nadal bawić się w piaskownicy, ale jak powiedział Einstein:
„Szaleństwem jest robić to samo i oczekiwać innych rezultatów”


Czas i tak upłynie...

Przemyśl to.

 

 

 

 

 

„Co Mam Zrobić, Aby Wreszcie Mieć 3 Randki Tygodniowo I Powodzenie U Najlepszych Kobiet”Skoro już tu jesteś i czytasz ten tekst, to znaczy że chcesz, by Twoje życie zmieniło się na lepsze.

Jestem od tego, aby Ci to dać.

 

Oto co polecam Ci zrobić: zainwestuj w ten materiał i umów się ze mną na konsultacje, które są dodawane w bonusie do materiału.

 

Nic nie ryzykujesz, bo chronią Cię gwarancje.

 

Otrzymasz ode mnie gotową i sprawdzoną instrukcję co, jak i kiedy robić, aby chodzić na min. 3 randki tygodniowo z fantastycznymi kobietami i podobać się im.

 

To nie jest takie trudne, kiedy wiesz jak to zrobić, czego sam jestem przykładem:

 

 

 

 

 

 

Ta Książka Jest Dla Ciebie TYLKO Jeśli:Chcesz zwiększyć swoją pewność siebie i stać się lepszym i śmielszym w relacjach z kobietami

Chcesz mieć kobietę „Z WYŻSZEJ półki”

Masz czasem problemy ze zmotywowaniem się do rozwoju

Chcesz nad sobą popracować, aby ZDOBYĆ piękną lojalną i wartościową kobietę, z którą stworzysz poważny związek

Chcesz być prawdziwym mężczyzną, który naturalnie przyciąga kobiety

Chcesz POZBYĆ się swoich ograniczeń związanych z przekonaniami, emocjami, lękami i iść przez życie jak burza

Chcesz być szczęśliwym człowiekiem i dawać więcej blasku swoim najbliższym

Chcesz mieć lepszą kontrolę nad swoimi emocjami w sytuacjach STRESOWYCH.

 

 
Co Dokładnie Znajdę W E-booku:

 

 


2 piekielnie skuteczne sposoby dzięki którym zlikwidujesz lub znacząco zmniejszysz swój lęk przed podejściem do kobiety w 14 dni i przy okazji będziesz lepszy w rozmowie

3 żelazne zasady, dzięki którym rozwój w uwodzeniu pomoże Ci, a nie zaszkodzi

Starą tajemnicę najzdolniejszych uwodzicieli na uwodzenie w naturalny sposób, nie narażając się na ryzyko odrzucenia, nawet jeśli jesteś w tym kompletnie zielony i masz już swoje lata
Prosty trick, który poleciłem 35-letniemu mężczyźnie z wrodzoną nieśmiałością i wadą wymowy, dzięki czemu umie teraz porozmawiać z każdym i tryska kreatywnością przy kobietach, które mówią flirciarsko, że jest „niemożliwy”

Diabelski sposób, dzięki któremu uratowałem życie niedoszłej samobójczyni i obudziłem w niej ogień do zmiany swojego życia z dnia na dzień. Podziała również na Ciebie.
Moja autorska strategia dzięki której 50-letni mężczyzna z Rzeszowa pozbył się nieśmiałości i znalazł sobie żonę po 30 latach nieudanych prób
Jak sprawić, aby nowopoznana kobieta potraktowała Cię jak „Pana właściwego” (którego powinna szanować i zabiegać o niego) a nie taniego podrywacza, napalonego kolesia, albo frustrata”. Bez tej wiedzy czyha na Ciebie pułapka, w którą wpadają wszyscy.

Jak sprawić aby kobieta która Cię nie zna zdobyła do Ciebie zaufanie i polubiła Cię w ciągu 5-7 minut, nawet jeśli nigdy nie zagadywałeś do obcych kobiet i masz przed tym olbrzymie opory
Jak zabić obojętność kobiety która Ci się podoba i sprawić, by miała wypieki na twarzy rozmawiając z Tobą. Nawet jeśli teraz nie masz powodzenia u kobiet i masz problem z rozmową.
Łatwy sposób na znokautowanie konkurencji, dzięki któremu zdobyłem dziewczynę za którą biegało 2 milionerów i rzesza innych facetów. mając na koncie tylko 330 złotych. Ta historia Cię zainspiruje, da Ci kopa do działania i zrozumiesz co tak naprawdę liczy się w relacjach z kobietami.
5 łatwych kroków do zostania najfajniejszym kolesiem na imprezie, z którym każdy chce porozmawiać.
Mało znany sposób na przestawienie umysłu kobiety w tryb flirtu, nawet jeśli rozmawiasz z szefową. - Też żałujesz, że nie poznałeś tego sposobu wcześniej? :)
Sposób, dzięki któremu Twoje samopoczucie będzie niewzruszone jak skała. Dzięki czemu przestanie Cię blokować opinia innych.
Dostaniesz ode mnie wiedzę, dzięki której będziesz w stanie wyjść na imprezę sam jak palec i po znać piękną kobietę, nawet jeśli czytając to myślisz „W moim przypadku to nierealne albo graniczące z cudem”.  

Co takiego powiedzieć znajomym jeśli przyłapią Cię na podrywaniu kobiet, aby odwrócić ich uwagę i nie plotkowali na Twój temat, a przy okazji nie śledzili Cię tego wieczora
1 prosty sposób, który ZABIJA fochy kobiece, a ona staje się dla Ciebie dobra i miła
7 skutecznych strategii jak być niczym latarnia dla pięknych kobiet szukających normalnego faceta do związku i przy okazji być pozytywnie zapamiętywanym przez ludzi.
Jak wzbudzić zainteresowanie kobiety nawet jeśli gra niedostępną, a ty wydajesz się sobie nieatrakcyjny i nie masz doświadczenia w poznawaniu dziewczyn
Sekret, którego nie wyjawi Ci nawet torturowana kobieta, a jeśli wprowadzisz to w życie będziesz o krok milowy przed innymi facetami i sama nie będzie wiedziała czemu jej się podobasz

Wtajemniczę Cię w to co takiego powiedziałem miesiąc temu na szkoleniu 2 moim kursantom, dzięki czemu pokonali nieśmiałość. -Co da Ci inspirację i popchnie do działania.
Jak przepełnić się motywacją i zacząć błyskawicznie zmieniać swoje życie w dowolnym kierunku, nawet jeśli od zawsze byłeś jak ja beznadziejnie leniwy
3 najskuteczniejsze techniki, które pozwolą Ci uporać się ze swoimi wewnętrznymi problemami i ruszyć ze zmianami z kopyta!  
Jak z łatwością zaprogramować swój umysł tak, aby Ci pomagał podrzucając pomysły i motywując, a nie sabotował i generował wymówki
Jak w 30 dni zdobyć 5 lojalnych i wartościowych przyjaciół, którzy będą Cię wspierali i lubili zamiast wyśmiewać i ściągać w dół
Sposób, dzięki któremu 39-letni facet pogodził się z rodzicami po 20 latach kłótni i przy okazji zdobył ogromną pewność siebie
Przedstawię przed Tobą naukowe potwierdzenie przedstawianych przeze mnie treści, dzięki czemu będziesz wiedział dokładnie jak działają i co ma o nich do powiedzenia współczesna nauka

 

 

Bonus

 

 

15-minutowe konsultacje indywidualne - czyli optymalizacja Twoich efektów i pomoc przy największych problemach, z jakimi się borykasz.
Twoje życie umyka z każdą chwilą.

 

JAK DŁUGO będziesz tkwić w tym samym miejscu?

 

Podejmij męską decyzję i zmień to! Życie właśnie podstawiło Ci ROZWIĄZANIE pod nos...

Kliknij "kup teraz" i rozpocznij swoją zmianę:37zł 

Dane do przelewu:

 

Numer konta: 69114010100000515853001114

Tytuł: ebookdna, Twój mail (przykładowo: mail@przykład.pl)

 

(Opcjonalnie) Jeśli chcesz otrzymać materiał szybciej - zanim przelew zostanie zaksięgowany - wyślij mi screen potwierdzający przelew na kontakt@sekrety-uwodzicieli.pl

 

 

 

 

 

Gwarancja Efektu

Gwarantuję Ci, że materiał wprowadzony w praktykę da Ci obiecane efekty.

 

Jest to zasługą specjalnej budowy materiału przygotowanej na podstawie rozmów z moimi kursantami.


Gwarancja Pomocy

Gwarantuję Ci pomoc z zakresu materiału zawartym w e-booku! Wiem, że żaden człowiek - w tym Ja i Ty - nie jest herosem.

 

Każdy ma słabsze chwile, gorsze dni.

 

Bywa również tak, że napotykamy na swojej drodze problemy nie do przejścia.

 

Czasem pomoc eksperta jest niezbędna.Będę blisko, kiedy będziesz potrzebował pomocy.

 

Dostaniesz mój specjalny numer na który będziesz mógł zadzwonić. Analizując Twój indywidualny problem, podam Ci rozwiązanie.

Gwarancja Satysfakcji

 

Jeśli uznasz, że wiedza która dostałeś nie była warta tych pieniądzy - wystaczy 1 mail na adres kontakt[małpa]sekrety-uwodzicieli.pl - a oddam Ci wszystkie pieniądze, bez pytań i żalu.

 

 

 

 

 

Co Da Ci Ten Niezwykły Materiał?

 

 

- które mogą sie pojawić na Twojej drodze.

- która zabija od środka.

- które umożliwiają dalszy rozwój, poprawiają jakości Twojego życia i relacji z innymi ludźmi.

- które pozwolą Ci lecieć ponad konkurencją w wyścigu o serce Twojej wybranki.

- które zwrócą Ci się już po pierwszej dobrej imprezie.

- tą tajemnice odkryjesz, otwierając materiał :)

 

 

 

 

 

Dlaczego Powinieneś Mi Zaufać?

 

 

Ponieważ nie jestem w internecie postacią anonimową. Całą moją działalność w internecie firmuje swoim nazwiskiem, bo jestem jej pewien jak najlepszego przyjaciela.

 

- Trener uwodzenia i relacji damsko-męskich. W społeczności uwodzicieli znany jako ekspert od rozwiązywania ciężkich przypadków, gdyż większość jego kursantów szkoliła się wcześniej bezskutecznie u innych. Idealny przykład tego jak z introwertyka o ogromnym bagażu kompleksów, można zmienić się w pewnego siebie mężczyznę, mającego świetne relacje z ludźmi. Decyzje o swojej zmianie i kupieniu biletu w jedną stronę w podróż zwaną "rozwojem osobistym" podjął w 2009r.

 

Do zobaczenia na szczycie,
kontakt / polityka